W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Kronikë

Hetimi /Pranga prokurorit të Fierit, mori lekë për të liruar shoferin e aksidentit me vdekje të policit

pranga-2_5_270

02:13 pm |       Arrestimi i prokurorit është bërë pas hetimeve 4 mujore të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ku ka…

Nov 28 2015 / Comments Off on Hetimi /Pranga prokurorit të Fierit, mori lekë për të liruar shoferin e aksidentit me vdekje të policit / Read More »
Politikë

Fondet e qeverisë për bashkitë/Deputetët e PS-së, akuza për ndarje preferenciale. Gaçi e ka me Canin: Si merr më shumë Bulqiza se Tirana?!

komisioni-i-veprimtarise

01:29 pm |   Bitri: Qeveria po vazhdon siç ishin ata më përpara, investime në një vend ku ka 1000 banorë dhe rrinë…

Nov 28 2015 / Comments Off on Fondet e qeverisë për bashkitë/Deputetët e PS-së, akuza për ndarje preferenciale. Gaçi e ka me Canin: Si merr më shumë Bulqiza se Tirana?! / Read More »
Sociale klosi26-300x200

Klosi në Lezhë/Shqipëria ka nevojë për më shumë punëtorë të kualifikuar

  Nxitja e punësimit dhe hapja e vendeve të reja të punës,...

Nov 28 2015 / Comments Off on Klosi në Lezhë/Shqipëria ka nevojë për më shumë punëtorë të kualifikuar / Read More »
Bota tuboor

Pas atentateve të Parisit/Gjermania dhe Franca me avionë Tornado kundër IS-it?

    Atentatet e Parisit sollën kthesën: “Ndihmë të çdo lloji në...

Nov 28 2015 / Comments Off on Pas atentateve të Parisit/Gjermania dhe Franca me avionë Tornado kundër IS-it? / Read More »
Sport bbbb

Superliga Shqiptare/Tirana përuron “Selman Stërmasin”, Vllaznia fillon të japë rrogat

  Bardheblutë pritet të luajnë në ndeshjen ndaj Skënderbeut në stadiumin e...

Nov 28 2015 / Comments Off on Superliga Shqiptare/Tirana përuron “Selman Stërmasin”, Vllaznia fillon të japë rrogat / Read More »
Ekonomi
lllll

Këmbimet tregtare/Tetor, ulen si eksporti, ashtu edhe importi

  Këmbimet tregtare gjatë Tetorit pësuan përsëri rënie me bazë vjetore, si në importe, ashtu edhe në eksporte,...

Nov 28 2015 / Comments Off on Këmbimet tregtare/Tetor, ulen si eksporti, ashtu edhe importi / Read More »
mmmmmmmm

Koncesioni/Qeveria shqiptare ngre duart për Rrugën e Kombit

  Ekzekutivi nuk ka një datë të përcaktuar për përfundimin e arteries jetike Durrës-Morinë. Kryetari i Komisionit parlamentar...

Nov 28 2015 / Comments Off on Koncesioni/Qeveria shqiptare ngre duart për Rrugën e Kombit / Read More »
Analizë

Koment/Çmimi i lartë i solidaritetit

Barbara Wesel

    Nga Barbara Wesel Presidenti i Francës po përfiton nga rasti jofatlum që pas sulmeve terroriste në...

Nov 27 2015 / Comments Off on Koment/Çmimi i lartë i solidaritetit / Read More »

Katastrofa e ujit në Tiranë: Bashkinë e Tiranës e ka braktisur pushteti qendror

  Nga Artan Fuga   Përse sinqerisht habitem? Habitem sepse ditën e parë na u tha se ja...

Nov 26 2015 / Comments Off on Katastrofa e ujit në Tiranë: Bashkinë e Tiranës e ka braktisur pushteti qendror / Read More »
Kulturë
12

Vlora kremton festat e nëntorit dhe 10-vjetorin e ISO-Polifonisë në UNESCO

  Drejtoria Rajonale e Kulturës Kombëtare Vlorë në kuadrin e festave të nëntorit, por edhe të 10-vjetorit të...

Nov 26 2015 / Comments Off on Vlora kremton festat e nëntorit dhe 10-vjetorin e ISO-Polifonisë në UNESCO / Read More »
Financa ime
1234

Ristiloni veshjet që keni , nëse nuk keni mundësi për të blerë të tjera

  Nuk keni mundësi për të blerë rroba të tjera dhe ju duket sikur keni mbetur vetëm me...

Nov 27 2015 / Comments Off on Ristiloni veshjet që keni , nëse nuk keni mundësi për të blerë të tjera / Read More »
Shëndet & estetikë
1436259967jkapilare

Variçet janë venat e zgjeruara tek këmbët, gratë janë më të prekura

  Venat e zgjeruara janë problem i shumë njerëzve. Duket se me to bëhet betejë e vazhdueshme. Në...

Nov 28 2015 / Comments Off on Variçet janë venat e zgjeruara tek këmbët, gratë janë më të prekura / Read More »
Mister
berat

Legjenda e Beratit në lidhje me Malin Tomorr dhe Shpirag

    Ata ishin dy vellezer te shquar per trimerine dhe bukurine e tyre. Sndaheshin kurre nga njeri...

Nov 19 2015 / No Comment / Read More »

© 2015 Gazeta Standard Online. All Rights Reserved. Log in

- Designed by Filma Hits