Wednesday, April 21, 2021
Home Koment

Koment

Kaba: O Lame ziu, o mashtrues i paskrupullt…

Nga Dritan Kaba ARTAN LAME THELLON MASHTRIMIN! Artan Lame paska nxjerre nje sqarim dhe thote qe biseda eshte bere ne 2017. Genjen trashe edhe vazhdon te...

Patronazhistët ose duhet të ndëshkohen ose duhet pranuar se drejtësinë e reformuar e ka...

  Nga Kastriot Islami Ky eshte perfundim logjik; cdo tentative per ta kundershtuar kete perfundim logjik do te ishte ose retorike pavlere ose mashtrim publik... Se pari...

Të shkulim patronazhin e së keqes sot për Shqipërinë  ndryshe nesër…

Nga Ardit Gjinali Nuk është çështja për të ashtuquajturit patronazhistë…frymorë mekanikë të vendosur në rreshtin skllavërues të së keqes në mbështetje të instalimit tërësor të...

Vota e lirë si një vaksinë urgjence kundër autokracisë në Shqipëri…

Kjo është një makineri e sofistikuar, e ngritur vetëm me një qëllim diabolik, shmangien apo pengimin e shprehjes së lirë të vullnetit të popullit,...

Nga Rinasi në Kukës, a shkohet më shpejt me makinë apo avion?!

Ashtu sic i ka hije rilindasve socialistë, dje me pompozitet e propagandë të shfrenuar u inaguarua ai që u quajt aeroporti i ri i...

Avokati: Ja si ‘Soros’ financon me dhjetra mijë franga zviceriane Nismën Thurje të Shabanit...

Nga avokati Altin Goxhaj JA SI SOROS FINANCON ME DHJETRA MIJË FRANGA ZVICERANE DIREKT (POR PA ZHURMË) NISMËN THURJE TË SHABANIT DHE RUDINËS SIPAS TEORISË QË...

SPAK, një qen roje i PS

Nga Andi Bushati Që prej fillimit të javës që shkoi, pasi Lapsi.al botoi skandalin e grabitjes të të dhënave personale të qytetarëve të Tiranës, unë...

Lapsi dhe SPAK si gomë e krimeve te pushtetit

Nga Andi Bejtja ‘Patronazhistët’, fatkeqësisht e kthyen daljen e të dhënave personale për publikun e thjeshtë nga një Megaskandal, në një Komedi. Dhe teksa Komedia vazhdon...

Çdo votë për Ramën është votë për ta forcuar Serbinë në rajon e në...

Nga Enver Bytyçi  Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, tha parmbrëmë në një TV të Beogradit se “Pas Lulzim Bashës qëndron Sali Berisha dhe ju e dini,...

Të gjithë fajin patronazhistëve

Andi Bushati   Që prej të dielës, Lapsi.al po i kushton vëmendjen që meriton skandalit të përmasave jo të zakonshme, të vjedhjes së të dhënave të...

Te fundit