Saturday, April 17, 2021
Basha: Qeveria e re do të jetë e të gjithë shqiptarëve! Tepelena nuk e pranon dështimin, do ta mbroj Vjosën….
Shpërthen Vlora! Vasili: Miting madhështor që vulos fitoren e LSI
Takimi entuziast i LSI, Kryemadhi sfidon Ramën nga Vlora…
Basha në ndalesën e dytë të turit Jug-Veri: Nuk ka asnjë bashkëpunim me Edi Ramën!
Pritje entuziaste për Monika Kryemadhin në Vlorë, qindra të rinj i bashkohen mitingut të madh…
Kryemadhi: LSI nuk i harron premtimet dhe nuk i braktis njerëzit, si ‘Rilindja’
Basha sot nga Saranda drejt Tropojës, mesazh – votuesve të PS: Mund të arrijmë gjithçka kur bëhemi bashkë!
‘Të gjithë janë ngritur në këmbë për ndryshimin’/ Basha, socialistëve: Ju jeni motrat dhe vëllezërit tanë…
Meta: Rama solli në Vlorë regjizorin e dosjes së Dibrës që kërkon të bëjë ‘tërmet’ edhe në Vlorë
Meta: Patronazhistët, tregues i partisë-shtet. Zgjedhjet e 25 prillit vendosin për 100 vitet e ardhshme

POLITIKE

Basha: Qeveria e re do të jetë e të gjithë shqiptarëve! Tepelena nuk e pranon dështimin, do ta mbroj Vjosën….
Shpërthen Vlora! Vasili: Miting madhështor që vulos fitoren e LSI
Takimi entuziast i LSI, Kryemadhi sfidon Ramën nga Vlora…
Basha në ndalesën e dytë të turit Jug-Veri: Nuk ka asnjë bashkëpunim me Edi Ramën!
Pritje entuziaste për Monika Kryemadhin në Vlorë, qindra të rinj i bashkohen mitingut të madh…
Kryemadhi: LSI nuk i harron premtimet dhe nuk i braktis njerëzit, si ‘Rilindja’
Basha sot nga Saranda drejt Tropojës, mesazh – votuesve të PS: Mund të arrijmë gjithçka kur bëhemi bashkë!
‘Të gjithë janë ngritur në këmbë për ndryshimin’/ Basha, socialistëve: Ju jeni motrat dhe vëllezërit tanë…
Meta: Rama solli në Vlorë regjizorin e dosjes së Dibrës që kërkon të bëjë ‘tërmet’ edhe në Vlorë
Meta: Patronazhistët, tregues i partisë-shtet. Zgjedhjet e 25 prillit vendosin për 100 vitet e ardhshme

EDITORIAL

VIDEOT E STANDARD

AKTUALITET

EKONOMI

Vetëm 10 ditë para zgjedhjeve, Rama jep 293 milion lekë për stadiumin e Kukësit

Në mbledhjen e djeshme të qeverisë Këshilli i Ministrave ka miratuar fondin për financimin e stadiumit të Kukësit “Zeqir Ymeri”. Qeveria shqiptare ka vendosur...

SHBA: Kemi investuar 1.5 miliardë € në Shqipëri, ju mbështesim fuqimisht

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim shprehet se SHBA mbështesin fuqimisht përpjekjet për përmirësimin e qeverisjes dhe konkurrencës në Shqipëri. Kim thekson se BERZH...

“Kontrata marramendëse”, Gazetari: Po firmosen tendera pa garë për disa rrugë të vendit

Gazetari i ekonomisë Klodian Tomorri i ftuar në studion e lajmeve të MCN TV, Tomorri tregoi se ditët e fundit kompanisë Salillari i është...

Pano Soko, shqiptarëve: Ziheni me komshiun për 2-mijë lekshin e shkallëve, por jeni gati të paguani për 110 mln eurot e Bechetit që na...

Përmes një video, ekonomisti Pano Soko ka folur thjehst dhe qartë mbi temën e humbjes së gjyqit ndërkombëtar nga ana e Shqipërisë me biznesmenin...

SHOWBIZ

SPORT

Bota

Komente

KULTURE

SUPLEMENTET E STANDART