Thursday, April 22, 2021
Home Aktualitet Kronikë

Kronikë

VIDEO/ Të plagosurit e Elbasanit mbërrijnë në Spitalin e Traumës

Tre të plagosur nga masakra e mesditës së sotme në Elbasan kanë mbërritur në spitalin e Traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar. Bëhet fjalë për Pavlo Vuksani...

Ministria e Shëndetësisë nxjerr shifrat: 138 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Flakë dhe tym i zi dalin nga dritarja, përfshihet nga zjarri një apartament tek “Asllan Rusi”

Një apartament është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme në zonën e Zogut të Zi, në një pallat afër pallatit të sportit “Asllan Rusi”. Deri...

Policia e Elbasanit jep të dhënat e para: Pati një konflikt, 4 të plagosur dhe u vra Pjerin Xhuvani

Policia e Elbasanit ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur mesditën e kësaj të mërkure ku mbeti i vdekur Pjerin Xhuvani dhe u plagosën 4 të tjerë. Elbasan/Informacion...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, të paktën 20 të shoqëruar

Abcnews.al mëson se deri më tani policia ka shoqëruar të paktën 20 persona për ngjarjen e ndodhur ne Elbasan. Të shoqëruarit dyshohet te kenë...

FOTO/ Ja kush është ish-efektivi i RENEA-s i dyshuar për vrasjen në Elbasan

Personi që shihni në foto është Arbër Papleka, autori i dyshuar i vrasjes së Pjerin Xhuvanit sot në Elbasan dhe plagosjes së 4 personave...

FOTO/ Ja Kush është efektivja e Forcave Shqiponja që mbeti e plagosur në Elbasan

Mësohet identiteti i efektives së Forcave Shqiponja, e cila mbeti e palagosur në ngjarjen e rëndë që tronditi Elbasanin ditën e sotme, ku mbeti...

Autori i vrasjes në Elbasan jep deklaratën paraprake: Ishte vetëmbrojtje. Ndaluam makinën me para dhe na qëlluan me armë

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Elbasan, ku mbeti i vdekur Pjerin Xhuvani. Burime nga policia thanë më herët se autori i...

Lajmet e fundit