Përplasja e dhushme mes tifozëve dhe policisë, video e “standard” virale në rrjete dhe ndërkombëtarisht ( …një këshillë për kolegët)

0
4522

Video e mberritur dje mbreme ne redaksine e “Standard” eshte kthyer ne virale ne te gjitha rrjetet sociale. Madje te njejtes video i jane referuar edhe mediat kryesore ne vend si edhe portalet. Koleget ndoshta duhej te ishin treguar me solidare sa i perket te drejtave te autorit, pasi nuk ishte cituar burimi.

E megjithate vlen te theksohet se video e shperndare nga “standard” theu tekord shikueshmerie, ku vetem ne faqe shenoi 200 mije shikime dhe madje u perdor edhe si burim nga mediat italiane.

Ne kete video paraqitej perplasja mes tifozerise ultras italiane te Romesdhe policise shquptare, ku ne kulmin e tensionit, civilet e infiltruar nxjerrin dhe pistoletat.

 

VIDEO E PLOTE

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here