Sunday, April 11, 2021
Home Show Biz

Show Biz

Punë dhe pushime, Kida publikon foto me reperin gjerman në Dubai

Kida ndodhet prej ditësh tashmë në Dubai, ku po punon për realizimin e klipit më të ri në bashkëpunim me reperin gjerman, Samra. Fotot që...

Të shkrihesh së qeshuri pse djali i vet nuk e ndjek në rrjete sociale, Wanda Nara-n

Djali i madh i Wanda ka vendosur të mos ndjekë më nënën e tij në rrjetet sociale. Valentino argumentoi vendimin e tij, por që nuk...

FOTOT/ Luana Vjollca befason me ndryshimin në pamjen e saj

Teksa “Shiko kush luan” ishte në transmetim, Luana Vjollca ndërroi shpeshherë look. Mirëpo, në të gjitha rastet, ajo zgjodhi që thjesht të eksperimentonte me...

“A e meriton Tea gjithë këtë urrejtje?”, moderatorja e njohur i kthehet ndjekësit

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj. Së fundmi, ajo ka realizuar...

Atdheu dhe Antonela fotografohen bashkë në një darkë romantike

Pak ditë më parë Atdheu u rikthye në “Përputhen” për t’u sqaruar me Antonelën. Antonela pranoi se ka ende pëlqim për Atdheun, ndërsa ai u...

Jetojnë në një shtëpi? Reagojnë për herë të parë Ola dhe Jasmina

Dy konkurrentet kanë bërë reagimin e tyre në aplikacionin e "Përputhen". Ato i kanë mohuar lajmet në fjalë, madje Ola ka treguar dhe kontratën e...

Jonida Vokshi feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatorja

Jonida Vokshi është një nga personazhet publikë më të dashur të showbiz-it shqiptar. Bukuroshja është bërë pjesë e ekranit në një moshë shumë të re...

Kjo vajzë nuk di të ndalet!/ Kejvina Kthella ngacmon ndjekësit me fustanin e ngushtë

Modelja e njohur Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here foto dhe video nga më të ndryshmet në...

Modelja shqiptare mohon prejardhjen, thotë: Jam turke

Almeda Abazi, modelja dhe aktroja shqiptare, ka mohuar rrënjët shqiptare në një shou televiziv turk. Në emisionin televiziv “Para Bende” ka thënë se është...