Sunday, April 18, 2021
Home Horoskopi

Horoskopi

Mund të jesh edhe ti! Këto janë shenjat më me fat për muajin Prill

Nga Meri Gjini Dashi – Do të keni risi të reja dhe plot mundësi për të ndryshuar. Shfrytëzoni çdo ide që keni pasur pasi kanë shumë...

Parashikimi javor 5-11 prill sipas Jorgo Pullës

DASHI JAVOR 05/04/2021 TO 11/04/2021 Kjo javë do ndihmojë cështje të vecanta që lidhen me fushën tuaj sentimentale por edhe atë ekonomike dhe komuniki që do keni me...

Personat më gojëëmbël i përkasin këtyre shenjave të horoskopit

  Binjakët Njerëzit e lindur nën këtë shenjë mund të quhen me të vërtetë të sjellshëm, sa që kur komunikoni me ta, menjëherë ju tërheqin vëmendjen....

Horoskopi/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Shokët dhe familja juaj mund të përpiqen të ndikojnë në vendimin tuaj për diçka, dhe kjo mund të shqetësojë partnerin tuaj. Dashuria do të...

Njihuni me 4 shenjat e horoskopit që i mendojnë gjërat më shumë se ç’duhet

Nëse jeni një nga të paktat shenja të zodiakut që ka më shumë gjasa të mendoni më shumë për gjërat se të tjerët, atëherë...

Horoskopi/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Sot ju jeni të bekuar nga një hënë pozitive. Problemet e vjetra shëndetësore do të zhduken dhe do të ndjeheni të shëndetshëm. Përsa i përket...

Si asnjëherë më parë Meri Shehu ka lajme të mira për të gjithë shenjat e horoskopit

‘Fundjava e fundit per Muajin mars dhe ne kete periudhe te veshtire lehtesimi i Traumave do jete i rendesishem.Nga njera ane ndikimi i cliesise...

Horoskopi për ditën e sotme, 27 mars 2021

Dashi Shumë ankth dhe shqetësim mund të ndikojnë negativisht në shëndetin tuaj mendor dhe fizik. Bashkëshorti/ja dhe fëmijët tuaj do t’ju kushtojnë shumë kujdes dhe...

Horoskopi/ Zbulo çfarë kanë parashikuar yjet për ty

Dashi Të shumtë janë personat e kësaj shenjë që kanë kaluar një periudhë të vështirë, dhe tani <span;>ka ardhur koha që të merrni masa. Në...