Friday, April 12, 2024
Home Video

Video

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Del VIDEO/ Pamjet kur polici ekzekuton kolegun brenda komisariatit në Tiranë

Këto janë pamjet e momentit kur Ludian Zaimi qëlloi me armën e shërbimit kolegun e tij Çaush Saliasi, 55 vjeç. Nga pamjet eskluzive te euronews.al shihet...

Video-Editoriali/ Enough is enough, znj. Kim!

https://www.youtube.com/watch?v=JN_ewWFvs3c

Video-Editorial/ Pas DASH, vjen ‘shuplaka’ nga Freedom House: Shqipëria, regjim hibrid

https://www.youtube.com/watch?v=gAuu1ejvP8s

Zëri qytetar oshëtin në shesh: Ulni çmimet ose bllokojmë të gjitha rrugët në vend(...

Nje pjesemarrje masive eshte shenuar ne protesten para Kryeministrise, ku qindra qytetare kane kerkuar me ngulm uljen e çmimeve abuzive. Ata pohuan me radhe...

Emocionet e fitores në Shkodër pas shpalljes së fitores së Bardh Spahisë, thirrjet në...

Shpallja e rezultatit final per bashkine e Shkodres ka shkaktuar shperthimin e demorkateve qe ndodheshin ne sallen ku po numeroheshin kutite e votimit. Ja...

Durrësi dhe Lushnja japin verdiktin: Në 6 Mars fitojnë Ardian Muka dhe Elon Bano

Dy mitingje madhështorë përmbyllesë u zhvilluan sot në Lushnje dhe Durrës. “Shtëpia e Lirisë” dukshëm ka rikthyer entuziazmin e fitores së të djathtës në...

Vota e 6 Marsit si elektroshok zgjimi për shpresën e fikur nga dualizmi i...

Nga Gëzim Saliu Në 6 Mars zhvillohen zgjedhjet e pjesshme në gjashtë bashki të vendit, përkatësisht Shkodër, Durrës, Dibër, Vorë, Rrogozhinë dhe Lushnje. Ndonëse një...

“Një popull që fle në demokraci, zgjohet në diktaturë”/ Meta: Angazhim im për rikthimin...

Angazhimi im në të ardhmen do të jetë në radhë të parë për rikthimin e sovranitetit të popullit të Shqipërisë. Të mos harrojmë kurrë atë...

“Duke kërkuar për naftë”/ Video epike, Gaz Bardhi kapet në Parlament duke futur gishtin...

Ditën e sotme u mbajt seanca e radhës e Parlamentit, ku do të votohet për shtyrje a afateve për vettingun në sistemin e drejtësisë. Një...

Te fundit