Sunday, April 4, 2021
Home Video

Video

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Video/ Çfarë po ndodh në Sheshin Nënë Tereza? PD-ja hap fushatën

Partia Demokratike në këto moment po hap fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit. https://www.youtube.com/watch?v=LiPxxluP7AE

VIDEO-EDITORIALI/ Skandali i paprecedentë, Rilindja përgjon LSI në Durrës

Një skandal i paprecedentë në procesin e fushatës zgjedhore në Shqipëri në 30 vite është ai që ka ndodhur sot në Durrës.  Në zyrat...

Video/Tuatara rrëzon nga froni Bugatti Chiron, bëhet makina më e shpejtë në botë. Ja...

Makina Tuatara, është bërë makina më e shpejtë në e cila arriti shpejtësinë maksimale prej 532 kilometrash në orë, dhe ka rrëzuar nga froni...

EDITORIALI/ Heshtje varri nga treshja e ambasadorëve. A mendoni se SHBA, BE dhe OSBE...

  https://www.youtube.com/watch?v=DjkcX3K7q-M&feature=youtu.be

EDITORIAL/ Rama luan kartën e fundit: Legalizim të hashashit!

  https://www.youtube.com/watch?v=BYaiUEvRIdo

EDITORIAL/ Letra e Presidentit që kapi “mat” Dvoranin e KLGJ-në

  https://www.youtube.com/watch?v=T0T7ONwM0AI

EDITORIAL/ U nis për reformim të sistemit, u bitis në drejtësi të partisë

  https://www.youtube.com/watch?v=1jljYLFSmY0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3BRPD8etphZKZNG51Vu5w3iHMm3Fz4LIonMsdPz_yiEE41R1kfGpHKPaY

EDITORIAL/ KLGJ vërtetoi katërcipërisht: I bindemi partisë, jo Kushtetutës

  https://www.youtube.com/watch?v=AyGM98Ps7Ic

KOMENT/ Artan Fuga: Shteti fejsbukist!

  https://www.youtube.com/watch?v=2oMnDy6vy04

EDITORIAL/ “Oktapodi” i drejtësisë Ardian Dvorani: Shansi i fundit për të nxjerrë nga varri...

  https://www.youtube.com/watch?v=33D3GajaoJE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0fETNzHWPM6nzWlLxiQVCWU0fXmkkWRZZUr13t1kjEwjYAvdBhNh4SdpI

Te fundit