Grushta në Shijak, degjeneron dueli i U-21 mes Erzenit dhe Partizanit

0
200

Degjeneron në dhunë mes lojtarëve ndeshja e kampionatin U-21 mes Erzenit dhe Partizanit, e luajtur sot në stadiumin “Tofik Jashari” të Shijakut.

 

Pas ndeshjes së mbyllur në barazim 2-2, mes lojtarëve kanë plasur grushtet. Një sherr masiv në fushën e lojës përfshiu lojtarët e të dyja ekipeve.

Grushte dhe shkelma nga të dy krahët, me fushën që u kthye në një arenë lufte. Ngjarje skandaloze për futbollin, me dy ekipet që pritet të marrin një dënim shembullor.

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here