Lëkundje tërmeti në Greqi, ja ku ishte epiqendra

0
198

Pak minuta më parë, një tërmet me magnitudë 4.2 ka goditur Greqinë.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në 8 kilometra nga Amfissa, ndërsa thellësia fokale ka qenë 5 kilometra.

Goditja e tërmetit ka qenë e fortë dhe ka shkaktuar panik te qytetarët. Nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here