4 burra të maskuar me kapuçë sulmojnë me molotov televizionin “SKAI” në Greqi (video)

0
136

Është sulmuar me molotov televizioni grek “SKAI”. Lajmi bëhet i ditur nga mediet greke, të cilat theksojnë se sulmi ka ndodhur në orën 3 të mëngjesit të sotëm, me orën greke, nga 4 burra me kapuç, të cilët hodhën molotov në grupin SKAI në Faliro dhe u zhdukën.

Pas mbërritjes në SKAI, policia filloi kontrolloi në çdo drejtim për të gjetur dhe arrestuar autorët e krimit.

Siç tha edhe Giorgos Avtias në emisionin e mëngjesit në SKAI “Kalimera”: “Ne të gjithë jemi mirë dhe programi i stacionit do të vazhdojë normalisht”.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here