Këmbimi valutor 23 Maj/ Me sa blihen e shiten monedhat e huaja ditën e sotme

0
171

Në tregun e këmbimit valutor, ditën e sotme (e enjte, 23 Maj), një dollar amerikan do blihet me 92.2 lekë dhe do shitet me 93.1 lekë. Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 100 lekë dhe do shitet me 100.6 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 100.6 lekë dhe do shitet me 101.6 lekë. Ndërsa paundi britanik do blihet me 117 lekë dhe do shitet me 117.9 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për monedhat e huaja:

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here