“Moj motër”/ Plas në studio, Laert Vasili, ujë fytyrës sekretarit të Omonias (VIDEO)

0
44

Marrëdhëniet Shqipëri – Greqi dhe çështja e Fredi Belerit u diskutuan në emisionin “360 gradë” në ABC News. Por gjatë bisedës në studio ka pasur një debat të fortë mes sekretarit të Omonias, Marin Suli dhe aktorit Laert Vasili që ka tejkaluar fjalët.

Ishte Vasili që në një moment nuk e duruar dot etiketimin “moj motër” që i bëri sekretari i OMONIA-s duke e lagur këtë të fundit me ujë. Kjo bëri që emisioni të ndërpritej dhe të futeshin reklama.

DEBATI

Laert Vasili: Po deshe bërtas unë dhe pushojnë të gjithë.

Marin Suli: Ça ishte kjo me të bërtitur, moj motër ule zërin, se nuk jemi vlla.

Laert Vasili: Moj motër më thua mua? Unë jam njeri i besës. motra jeni ju që e shisni s*mën në Omonia.

Marin Suli: O laro pazari.

Lojtës Videosh

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here