VIDEO/ Mijëra qytetarë dalin në autostradë për të pritur Bashën në Kurbin dhe Mirditë

0
1

Pas ndalesës në Krujë, Kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar turin e tij të takimeve nga Saranda në Tropojë, ku është pritur nga mijëra simpatizantë të Partisë Demokratike të Kurbinit dhe Mirditës, të cilët kanë bllokuar autostadën.

Nga pamjet e publikuara, dallohen mijëra demokratë të cilët mbajnë në duar flamuj të PD dhe presin kryetarin Basha, si fituesin e zgjedhjeve që do mbahen në 25 prill./ A.Z/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here