‘Vlora nuk voton Qendron e Gjinkurin”, Vasili: Rilindja do të provojë humbjen më të hidhur në Vlorë!

0
1

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili  ka reaguar nëpërmjet një postimi në Facebook, ku dhe shprehet se Rilindja do të provojë humbjen më të hidhur në Vlorë!

Postimi i plote

Vlora e ka vulosur fitoren e LSI!
Dinjiteti Vlonjat i listes se LSI e dërrmon listen e Astirit te batakçinjve Qendro e Gjiknuri.
I nderuar te isha mes kandidateve te listes se shkelqyer te LSI dhe te prekja me dore uraganin e fitores.
Si vlonjat e di shume mire, qe Vlora e ka marre vendimin e saj absolut:
Vlora do te votoje Grisejda Myslimin vajzen e saj te mrekullueshme pedagogen dhe misionaren.
Vlora do te votoje Dikens Bushaj te riun e shkelqyer patriot.
Vlora do te votoje Anxhela Shenaj vajzen dinjitoze te Gjormit dhe Vlores.
Vlora do te votoje Liri Demen gruan e jashtezakonshme dhe te nderuar.
Rilindja do te provoje humbjen me te hidhur ne Vlore!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here