Elbasani nuk ofron vetëm “luftë”, Hajdari takohet me “rivalen” Açka: Jemi në garë idesh e parimesh

0
2

Elbasani si qark nuk ofron vetëm përplasje me militantësh apo kandidatësh, por edhe “paqe” mes tyre.

Kandidatja e Nismës Thurje ka postuar një foto ku është takuar me kandidaten e PD-së në këtë qark, Flutura Açka.

Hajdari: Përgjatë fushatës derë më derë sot u hasa me kandidaten rivale, znj. Flutura Açka. U takuam, u përshëndetëm, biseduam dhe bëmë një foto bashkë. Gara jonë nuk është e nuk duhet të jetë garë muskujsh dhe lufte për jetë a vdekje por garë idesh e parimesh se si vendi ecën përpara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here