ZYRTARE/ Shtyhet ndeshja në Serie A, mësohet arsyeja…

0
4

Ndeshja e së premtes në Serie A mes Brescia dhe Sassuolo shtyhet si një shenjë respekti për Giorgio Squinzi.

Presidenti i klubit të Sasuolos, mbrëmjen e djeshme u nda nga jeta në moshën 76-vjeçare pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Presidenti i Ligës së Profesionistëve të Serisë A ka aprovuar shtyrjen e ndeshjes mes Brescia – Sassuolo, shkruan Football-Italia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here