Këngëtarja më e paguar në botë, por babai fiton vetëm 60 euro në ditë…

0
11

“Ai do të jetë një gjysh normal dhe ka dëshirë të shëtisë me nipërit e tij. Mark nuk ka një jetë e ka zemrën të copëtuar”- ka vazhduar më tej miku i babai të këngëtares.

Mes këngëtares së njohur Adele dhe babait të saj biologjik, Mark Evans nuk ka një marrëdhënie të mirë. 55-vjeçari është një ish -i alkoolizuar dhe nuk takohet prej vitesh me vajzën e tij.

E përditshmja britanike ‘The Sun’ ka zbuluar se prindi i mohuar nga këngëtarja e njohur punon si shofer ne një shoqëri transporti ku paguhet rreth 60 euro në ditë. Një diferencë e madhe kur mendojmë se vajza e tij është personazhi i famshëm poshtë 30 vjeç më i paguar në Mbretërinë e Bashkuar.

Adele fiton rreth 170 milionë dollarë në vit. Këngëtarja as nuk e ka në plan të rregullojë marrëdhënien ka thënë një burim për The Sun.

Mark e ka braktisur Adelen në moshën 2-vjeçare dhe nënën e saj për shkak të problemeve me alkoolin. Disa vjet më parë ai në një intervistë i kishte kërkuar falje vajzës së tij. Në ata kohë këngëtarja kishte thënë se nuk donte asnjë lloj marrëdhënie me të.
Në mik i Mark Evans ka thënë për ‘The Sun’ se ai e di që ka gabuar rëndë me vajzën e tij por do që të rregullojë marrëdhënien me të.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here