Martohet Vilma Masha, zbulohen pamjet teksa ecën në altar

0
264

Moderatorja e njohur sportive e ‘Digitalb’, Vilma Masha ka kurorëzuar dashurinë e saj disa vjeçare ditën e sotme.

Pamjet e para nga dasma i ka publikuar Ilda Bejleri, e cila ka nxjerrë një ‘InstaStory’ një video teksa Vilma ecën në altar krah të atit.

Ceremonia që ajo ka zgjedhur të bëjë është shumë e thjeshtë dhe është vendosur në taracën e Bashkisë së Tiranës. Mendohet se pas celebrimit do të zhvillohet edhe festa mes miqve dhe familjarëve më të afërt, por gjithçka pritet të mbetet private. Kujtojmë se partneri i Vilmës nuk është personazh publik dhe ajo ka zgjedhur ta ruajë privatësinë e tij.

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here