Humb e moshuara në Tiranë, policia kërkon ndihmë

0
187

Policia e Tiranës kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e një të moshuare të larguar ditën e sotme nga banesa e saj në kryeqytet.

Policia bën me dije se gruaja quhet Varvara Teneqexhiu, 76 vjeçe, banuese në zonën e “Medreses”.

Në momentin e largimit nga banesa ajo ka patur veshur një fustan të zi me mëngë të shkurtra me fushë me lule dhe sipër një triko ngjyrë rozë.

“Çdo qytetar që disponon informacion të nevojshëm për gjetjen e kësaj shtetaseje të telefonoj në numrin e Sallës Operative Tiranë 069 411 0202”- thotë policia.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here