Reagon për herë të parë ish i dashuri i Era Istrefit: Performancë e mirë dhe…

0
319

Ditën e sotme Era Istrefi përmbylli me sukses misionin e këtij botërori. Me performancën e saj magjike ajo bëri krenarë familjarët dhe të gjithë shqiptarët.

Një nga personat i cili e ka mbështetur më shumë për arritjet e saj është ish i dashuri dhe ish-menaxheri, Faton Shoshi. Në përfundim të performancë së saj, i pyetur nga ‘Insajderi’, ai ka treguar se ndihet mjaft krenar që ka pasur mundësi të punojë me të.

“Ndihem i lumtur që Era ka qenë pjesë e ekipës tim. Performancë e mirë dhe jam krenar që një kosovare ka arritur kaq shumë”, ka thënë ai.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here