Mes lotëve, Luana Vjollca: Nuk duhet të kisha ardhur në emision …

0
570

Megjithëse për të flitet pothuajse çdo ditë, në fakt intervistat që bën Luana Vjollca janë shumë të rralla. Në një intervistë në “ExpressRozë”, Luana teksa po fliste për jetën dhe familjen e saj është prekur jashtë mase kur mbesat e saj i bënë surprizë në emision. Mbesat dhe motra e Luanës i shprehën Luanës admirimin që kanë për Luanën. “Nuk duhet të kisha ardhur këtu”, tha Luana në një moment.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here