Partizani tregon arsyet se përse ka shpallur “non grata” gjyqtarin Enea Jorgji (VIDEO)

0
54

Në një status në faqen zyrtare të “ Facebook”-ut ka treguar arsyet pse e shpall arbtrin e ndeshjes Partizani-Skëndërbeu, Eneo Jorgjin si person “ non grata”

Statusi i plotë i FK Partizani:

Ja disa arsyje se perse e kemi shpallur NON GRATA arbitrin Enea Jorgjin per ndeshjet e Partizanit. Ne kete video i gjeni vetem disa fragmente flagrante qe ky arbiter favorizon ekipin e Skenderbeut , direkt apo indirekt. Gjykoheni vete!
—————————————————
“Suksesi nuk falet por fitohet ne fushe.. me djerse, gjak e ndonjeher dhe lot.”

https://www.facebook.com/partizaniclub/videos/571982869662780/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here