“Plisat” e Kosovës rrihen me polakët në Marsejë (VIDEO)

0
162

Në faqen zyrtare të Facebook-ut të tifozerisë më të njohur të Kosovës, të ashtuquajturëve Plisat, është publikuar një video ku shihet një tifoz polak në tokë i gjakosur.

Ata e kanë publikuar videon me shkrimin: “Ne u provokuam nga disa polak gjatë qëndrimit tonë në Marseille dhe ja ky është rezultati”.

Në pamje nuk duket momenti i sherrit por vetëm një video e disa foto të tifozit polak të gjakosur që më pas vjen ambulance për ta marrë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here