Standard.al

Pranoi se është shqiptar! Aktori i njohur turk flet për ushqimin e preferuar

0

Aktori i njohur turk, Can Yaman së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Ai gjatë një interviste të dhënë për mediat turke ka pranuar se është shqiptar dhe se vjen nga Maqedonia.

E pas kësaj, Yaman publikoi një video në llogarinë e tij, Instagram kur përgjigjet në disa pyetje interesante. I pyetur se kë zgjedh ndërmjet ushqimit italian dhe atij shqiptar, Yaman befason me përgjigjen, kur thotë për ushqimin shqiptar.

Vlen të përmendet se Can u bë më i njohur për publikun shqiptar me rolin e tij në serialin “Erkenc Kus”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.