Pyetjet ndaj Dumanit, ironia e Dervishit: Aty duket integriteti i deputetit

0
145

Kreu i SPAK Altin Dumani u përgjigj gjatë ditës së sotme disa pyetjeve në Komisionin e Ligjeve.

Gazetari Lutfi Dervishi ka ironizuar ligjvënësit, teksa shkruan në Facebook, se integriteti i deputetit më shumë se të përgjigjet duket te pyetjet.

“Integriteti i deputetit më shumë se të përgjigjet duket te pyetjet.

Me shumë se zhgenjyese komentet servile, pyetjet idiote dhe pyetjet për hir të pyetjeve të disa deputetëve në seancën me drejtuesin e SPAK”, shkruan Dervishi në Facebook.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here