Skandali me grabitjen e TIMS, sot merret në pyetje Balla

0
39

Sot do të mblidhet edhe Konferenca e Kryetarëve dhe Komisioni Hetimor për TIMS-in.

Te Komisioni Hetimor janë thirrur si dëshmitarë dhe do të pyeten në orën 17:00 ministri i Brendshëm, Taulant Balla, në orën 18:00 Komisioneri për të Drejtën e Informimit dhe Mbrojtjen e të Dhënave Personale, Besnik Dervishi, në orën 19:00 drejtori i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku dhe në orën 20:00 ish-drejtori i Departamentit IT në Policinë e Shtetit, Ervin Muça

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here