Këmbimi valutor 2 Prill/ Me sa blihen e shiten monedhat e huaja ditën e sotme

0
82

Në tregun e këmbimit valutor, ditën e sotme (e martë, 2 Prill), një dollar amerikan do blihet me 95 lekë dhe do shitet me 95.9 lekë. Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 102.2 lekë dhe do shitet me 102.9 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 104.6 lekë dhe do shitet me 105.5 lekë. Ndërsa paundi britanik do blihet me 119.1 lekë dhe do shitet me 120.1 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për monedhat e huaja:

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here