Pro apo kundër marrëdhënies me Ilnisën? Vëllai i Meritonit: Nuk dua të takoj…

0
69

Meritoni mbrëmjen e sotme në spektaklin televiziv “BBVA3”, është surprizuar nga vëllai i tij.

 

Pasi ato u takuan dhe u çmallën për pak minuta, Ledioni e pyeti në qoftë se do të takoj ndonjë banorë tjetër nga shtëpia.

Ai u shpreh se nuk dëshironte të takonte asnjë tjetër, duke lënë hapësirë të nënkuptohet se nuk është pro marrëdhënies së Meritonit me Ilnisën.

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here