Meri largohet përfundimisht nga Big Brother VIP, banorja nuk kishte as biletë fati

0
67

Meri është banorja që lë shtëpinë e “Big Brother VIP 3” prime-n e sotëm.

Njëkohësisht Meri nuk ka as biletë kthimi kështu që ajo automatikisht humb mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Ajo la shtëpinë për shkak të telvotimit që kshte me Gazin dhe Ilnisën.

 

Largimi i Merit u diskutua edhe në studio, ku sipas opinionistes Ori Nebiaj, ajo u penalizua për shkak të shoqërisë me Ilnisën.

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here