Gazi ia thotë trroç Orit: Je opinionistja më e një anshme…

0
64

Dasma mes Meritonit dhe Ilnisës është komentuar gjatë mbrëmjen e sotme në spektaklin televiziv “BBVA3”.

Ajo që u vu re sipas Gazit ishte mbrojtja e vazhdueshme që opinionistja, Ori Nebiaj, i ka bërë Ilnisës.

“Je opinionistja më e njëanshme që kam parë. Vazhdo me Ilnisën non-stop. Të thashë që Meritoni paraprakisht duhet të kishte një fisnikëri. Nuk ka gjë më të shëmtuar. Mbaje mend se do jemi gjatë këtu dhe do e shikojmë” tha Gazi.

 

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here