FOTO/ “Na nderove o shpirt”, Florian Marku bën krenar prindërit

0
138

Florian Marku na bëri krenar dje në mbrëmbje duke mposhtur ukrainasin Maksim Prodan, pas plot dhjetë raundesh, duke i rrëmbyer kundërshtarit edhe titullin e kampionit të botës në IBF.

Por për Markun krenas më së shumti u bënë prindërit e tij të cilët nuk i mbajtën dot emocionet pas fitores së djalit të tyre.

 

Nëna e Florianit shkjruan në Facebook : “Urime shpirti mamit…”.

Më pas në babai i tij i ka ripostuar mesazhin dhe fotot e bashkëshortes nën urimin: “Na nderpve si gjithmonë o shpirt.”

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here