Flamur Noka: 25 prilli, një ditë për të votuar dhe për të fituar! Bashkimi ynë sjell ndryshimin!

0
1

Drejtuesi politik i PD për Kamzën, Paskuqanin, Vorën dhe Zallherrin, Flamur Noka, ka theksuar se nga mijëra takimet e realizuara këto javë, kam kuptuar se njerëzit janë lodhur nga premtimet e pambajtura dhe dështimet 8 vjeçare të Edi Ramës.

‘25 prilli është një ditë për të votuar dhe për të fituar! Të bashkojmë votën tonë për ta bërë më të mirë jetën e fëmijëve tanë, në Kamëz, në Paskuqan, në Vorë, në Zallherr, në të gjithë Shqipërinë. Bashkimi ynë sjell ndryshimin!’, shkruan Noka në Facebook.

Postimi i plotë i Flamur Nokës:

Në zgjedhjet e 25 prillit, kam nderin të përfaqësoj zonat e Kamzës, Paskuqanit, Vorës dhe Zallherrit.

Nga mijëra takimet e realizuara këto javë, kam kuptuar se njerëzit janë lodhur nga premtimet e pambajtura dhe dështimet 8 vjeçare të Edi Ramës.

Njerëzit duan ndryshim!

25 prilli është një ditë për të votuar dhe për të fituar!

Të bashkojmë votën tonë për ta bërë më të mirë jetën e fëmijëve tanë, në Kamëz, në Paskuqan, në Vorë, në Zallherr, në të gjithë Shqipërinë.

Bashkimi ynë sjell ndryshimin!

#ShqipëriaFITO #Voto9PD

#VotoPartiaDemokratike #FlamurNoka

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here