Afrikani shpërthen ndaj kryeministrit: Rama ik, të q*fsha r*pt….

0
17

Nuk janë vetëm shqiptarët që e shajnë kryeministrin Edi Rama për shkak të keq qeverisjes së tij, madje shpesh herë dhe me fjalë banale, por edhe shtetasit e huaj.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shfaqet një afrikan që “çthurr” gojën ndaj kryeministrit.

Ai përdor një fjalor ndaj kreut të qeverisë, pasi dëgjohet të thotë: “Rama ik, të q*fsha r*pt, vari k*rin”.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here