Meta: Provimi i qershorit nuk shmanget me shashka dhe tymues, që nga nesër do shihni një anë tjetër të Presidentit

0
3

Presidenti Meta ne intervisten ne ‘Opinion’.

Meta: Provimi i qershorit nuk shmanget me shashka dhe tymues ashtu si i ben Rama.

Nga neser do shihni nje President tjeter. Do kete nje President teper zyrtar. I hapur ne cdo kohe per marredhenie zyrtare institucionale, te miredokumentuara dhe me deshmitare. Me Ramen, me Lulin, me Sorecen dhe me Kim. Me te kater nga neser vetem marredhenie dhe takime institucionale, me deshmitare dhe te miredokumentuara!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here