Premtoi shpërndarjen e parlamentit më 2 mars, Meta: Unë do shpërndaj dhe qeverinë

0
17

Fevziu: Premtuat shperndarjen e parlamentit me 2 mars dhe nuk bete asgje?!

Meta: Rama thirri komisionin e venecias, per te pushtuar GJK-ne, une po shperndava parlamentin do shperndaj dhe qeverine….

Fevziu: Pse premtoni dicka qe se beni dot, per shperndarjen e parlamentit?

Meta: Po atij kush ja lejon prishjen e teatrit? Edhe ne kohen e enverit merreshin vendime me te gjithe

Kam nje vit qe flas me Ramen dhe Veliajn, ishte nje vendim antikushtetues prishja e teatrit, pati nje reagim nderkombetar.

Rama ka thurur intrigat dhe perallat per teatrin.

Une e kam kryer detyren time

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here