Kreu i shtetit publikon foton me zëdhënësin e tij: Së shpejti do të shkojmë në Blush

0
130

Kreu i shtetit Ilir Meta ka postuar ne Facebook ku shihet se ndodhet ne shoqerine e zedhenesit te tij, Tedi Blushi. Presidenti shkruan se sot kane qene ne Çepan, por së shpejti do të shkojnë në Blush.

Postimi i plotë

Me Tedin sot në Çepan, dhe së shpejti në Blush.

Fotografia e Ilir Meta
Fotografia e Ilir Meta
Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here