Plas sherri në studio/ Kalaja-Vasilit: Manarja e Ramës, ke marrë kredi te Veliaj…ta nxjerr letrën…

0
3

Identifikimi dhe marrja e përgjegjësive për situatën e krijuar nga tërmeti shoqëroi me debate të forta emisionin “360 Gradë” në RTV Ora.

Protagonistë të debatit ishin aktivisti Aulon Kalaja dhe aktori Laert Vasili.

Aulon Kalaja: Kthehu me këmbë në tokë, ky ka fut kasetën. Po na ha kohën kot.

Laert Vasili: Më patë mua të kundërshtoj në daljen e përgjegjësive?

Aulon Kalaja: A po jeton këtu? Ç’lidhje ka 501? Ki respekt për viktimat.

Laert Vasili: Aulon është kriminale kjo që po bën. Po përdor fatkqesinë e tyre për të sulmuar një qeveri.Turp të të vijë!

Aulon Kalaja: Ti je manarja e Kryeministrit, ke marrë kredi të kryeministri.Ta nxjerr letrën që ke marrë kredi te Erion Veliaj. Bëj ndonjë punë. Të dëgjojmë budalliqet që flet ti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here