Lopa kërkon azil në Gjermani…! Edhe në Lushnjë plas protesta…

0
164

Fermerët e Lushnjës kanë dalë sërish sot në protestë pasi nuk iu shiten prodhimet e tyre. Ata sot kanë derdhur qumështin në rrugë dhe kanë akuzuar qeverinë Rama se është qeveri hajdute.

Video:

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here