‘Për të shporrur Edvin Ramën.’ Paloka: Sot ne nuk i dogjëm mandatet, sot ne i morëm mandatet!

0
14

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka komentuar sërish protestën dhe djegien e mandateve nga ana e opozitës.

Statusi:

Sot ne nuk i dogjem mandatet, sot ne i morem mandatet. Sot ne perfaqsojme me te vertete interesin e qytetareve. Sot ne kryem te vetmin akt qe na kishte mbetur per te mbrojtur parimet themelore te demokracise. Sot interesi i qytetareve dhe demokracia mbrohen duke u vene perballe te keqes, ne krah te shqiptareve. Ne e morem sot mandatin per te shporrur te keqen, per te shporrur Edvin Ramen

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here