‘Edi Rama- Game Over!’ Kërpaçi: Boll me propagandë dhe show në ERTV sepse nuk t’i beson më njeri mashtrimet! 

0
14

Deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi ka reaguar në rrjetin social facebook, me tone të ashpra ndaj keqqeverisjes Rama.

Statusi:

Edi Rama
Shqiperia qe ti do, fal teje sot drejtohet nga krimi dhe bandat!
Shqiperia qe ti do, fal teje eshte ne fukarallek, nderkohe qe nje grusht njerezish qe ti mbeshtet jetojne me lukse e te mira!

Shqiperia qe ti do, fal teje ka debuar 400.000 qytetare Shqiptare nga vendi yne!

Shqiperia qe ti do, fal teje, i sherben nje grushti njerezish te kapur dhe ne funksionin tuaj por jo te qytetareve te thjeshte te vendit!

BOLL MË me propagande dhe show ne ERTV sepse nuk ti beson me njeri mashtrimet!
Populli Shqiptar e ka vendosur te ardhmen e Shqiperise!

Gjeni ketu dhe vendimin e gjykates qe fakton
per blerjen e votave ne Vore nga Partia Socialiste! Nderkohe presim hetimin e dosjes se publikuar nga Zeri i Amerikes, dosja e prokurorise me nr. 339.

Edi Rama- Game Over!
Populli- Game its ON!

 

Fotografia e Floida Kerpaci

Fotografia e Floida Kerpaci

Fotografia e Floida Kerpaci

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here