‘Ende nuk beson se ra.’ Malaj: Sot per ty është ditë zie! ‘Nuk pranon që populli nuk e do më!’

0
8

Deputetja e LSI-së Nora Malaj ka reaguar në rrjetin social facebook, për qëndrimin e kryeminstrit Rama, ku sipas saj, sot fitoj liria e qytetarëve që ishin me qindra mijëra. 

Statusi:

Rama ra .Ende nuk beson se ra. Nuk pranon qe populli nuk e do me.Foli dhe me kujtoi ngordhja e çakallit që çjerr, pështyn, angullit, tenton të kafshojë. Tani mos fol më. Sot per ty është ditê zie! Sot qeveria ka rëne dhe bashkë me të dhe parlamenti nuk funksionin. Sot fitoj liria e qytetarëve që ishin me qindra mijëra.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here