“Kur ai të pyet çfarë do prej tij?” Lori Hoxha e thotë troç se çfarë kërkon nga një mashkull

0
14

Kur ai të pyet çfarë do prej tij?”

Prej disa kohësh Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë kthyer në kryefjalën e mediave rozë, pasi përflitet se ata të dy mund t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre.

Edhe pse ka kohë, që mediat shkruajnë për këtë, as Lori dhe as Visi nuk kanë reaguar për këtë gjë.

Në fakt ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe pas kësaj dyshimet u shtuan edhe më shumë.

Ndërkohë që mediat po flasin për një krizë në marrëdhënien e saj me Vis Bajraktarin, Lori ka treguar troç se çfarë kërkon nga një mashkull.

Ajo ka publikuar një foto të një kokteji në formë zemre ndërsa shkruan:

Kur ai të pyet çfarë do prej tij?”

Ja pra kjo është përgjigja: Lori do që ai t’i falë zemrën!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here