Dokumentat që faktojnë skandalin/ Një pyetje Ramës dhe lali Erit: A do ta mbyllin gojën tani?!

0
5

Me publikimin e dokumentave që faktojnë skandalin me njërën nga kompanitë fituese të Unazës së Madhe në Tiranë, analisti Andi Bushati ka bërë një pyetje retorike që ja drejton kryeministrit Rama dhe kryebashkiakut Veliaj.

A do ta mbyllin gojën tani?!

STATUSI:

Po tani qe u vertetua se donin te vidhnin 18 milione euro dhe ti shpinin ne parajsa fiskale, a do ti ndalin eskavatoret? A do e urdherojne Lali letyren te pushoje? A do ti thone me kazan atyre qe u hoqen kete vjedhje marramendese nga dora?

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here