Sunday, April 18, 2021
Home Uncategorized

Uncategorized

Shtabet elektorale të nëntokës, që ka aktivizuar Edi Rama!

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim, e nisi betejën kundër përfshirjes së krimit në këto zgjedhje nga një qytet si Elbasanit, i cili njihet si...

Agron Duka tregon ”luftën” me kunatin: E shoh gruan që shkëmben mesazhe me të...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka, i cili renditet në vendin e dytë në listën e koalicionit të drejtuar nga PD, në qarkun...

Brataj: Kujdes nga infektimi pas dozës së parë të vaksinës, antitrupat 10 ditë pas...

Skënder Brataj, Drejtor i Përgjithshëm i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, ka bërë thirrje popullatës që po vaksinohet nga COVID-19 të vazhdojnë respektimin e...

Bujar Leskaj takim madhështor me rininë në Vlorë: Të rinjtë janë shpresa dhe...

Mbi 700 të rinj e të reja anëtarë të FRPD Vlorë dhe të rinj të paangazhuar u mblodhën në Vlorë pêr të mbështetur PD....

Një databazë që hedh në erë çdo standard të mundshëm zgjedhor

Kreu i grupit parlamentar të socialistëve, Taulant Balla e injoroi lajmin e rrjedhjes së një databaze me 910 mijë votues të publikuar nga Lapsi.al...

Pensionistja i qan hallin/ Bushati: Të moshuarit do përfitojnë ilaçe cilësore me rimbursim

Drejtuesi politik i PD, Helidon Bushati ka zhvilluar një takim me pensionistët në lagjen “Perash” në qytetin e Shkodrës. Pjesë e takimit ishin edhe...

Të dëmtuar nga tërmeti, familjes me bindje të djathta, i hiqet ndihma ekonomike

Një familje me shtatë anëtarë në Kus, Kashar qëndron brenda një banese gati të rrënuar. Pas tërmetit të Nëntorit 2019, familja u vendos përkohësisht në...

Shenaj paralajmëron Gjiknurin e Ramën: Rinia do ta mbrojë votën me gjak po të...

Kandidatja e LSI-së në Vlorë, Anxhela Shenaj flet në një intervistë për gazetën “STANDARD” mbi fushatën që po zhvillon kjo parti politike në qarkun...

Ervin Salianji: Më pak se 2 javë dhe Shqipëria Fiton!

Padurimi për të votuar kundër pushtetit të rilindjes shihet në çdo takim, në cdo fytyrë, në çdo fjalë të qytetarëve të Korcës. Shqipëria nuk...

INTERVISTA/ Grisejda Myslimi: Problemi më i madh i Vlorës është Edi Rama me makutërinë...

Kandidatja e LSI-së në qarkun e Vlorës Grisejda Myslimi flet në një intervistë për gazetën “STANDARD” mbi ecurinë e fushatës elektorale dhe problematikat kryesore...

Te fundit