Futbollisti drogon dhe përdhunon modelen, ajo tregon tmerrin: U zgjova pa ta brendshme!

0
263

Një modele franceze pohon se është droguar dhe përdhunuar nga një futbollist i Premier Ligës dhe shoku i tij pas një mbrëmjeje jashtë në Londër.

Gruaja u takua me dyshen dhe një mike për darkë para se të nisej në një klub nate në Mayfair ku kërceu me lojtarin pro dhe e puthi atë.

Ajo tha se kishte pirë vetëm dy gota shampanjë dhe një vodka, por filloi të ndjehej keq dhe i vinte për vjellë..

Modelja ishte ende keq dhe e çorientuar kur ata u kthyen në banesën me qira në ëestminster dhe e hodhën vetëm në shtrat.

“Ajo e dinte se diçka nuk shkonte, sepse normalisht mund të pinte shumë më tepër se kaq,” i tha një mik “The Star”.

“Kur ajo arriti aty, ajo kaloi gjysmë ore në banjo dhe kishte energji vetëm të hyrë në shtrat.”

Modelja i tha policisë se ajo u zgjua tek lojtari, ndërsa ai kishte kryer marrëdhënie seksuale me të, duke hequr mbathjet e saj ndërsa ishte pa ndjenja, shkruan DailyMail.

Edhe pse ishte në dhembje, ajo ishte shumë e dobët për ta luftuar atë dhe kishte humbur ndjenjat përsëri – vetëm kur u zgjua më vonë dhe gjeti shokun e tij në shtrat me të.

Ajo i tha atij se çfarë kishte bërë miku i tij dhe në vend që ta ndihmonte, ai nuk donte të dëgjonte për të, më pas e sulmoi seksualisht.

Këtë herë ajo ishte në gjendje për të luftuar atë dhe vrapoi nëpër shtëpi për të gjetur shoqen e saj para se të humbte përsëri ndjenjat. Kur ajo u zgjua burrat ishin zhdukur.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here