Messi feston 31 vjetorin e lindjes, ja urimi i ndjerë i bashkëshortes

0
197

Lionel Messi, ylli i Barcelonës po feston sot 31-vjetorin e tij të lindjes.

Për sulmesin argjentinas, ndoshta ky nuk është momenti më i mirë për të festuar këtë ditë të veçantë për të, pasi kombëtarja e tij e Argjentinës është një larg hap skualifikimit nga faza e grupeve të Botërorit.

Megjithatë, bashkëshortja e tij Antonella Roccuzzo ka vendosur nëpërmjet një dedikimi t’i ndryshojë humorin bashkëshortit.

“Gëzuar ditëlindjen zemra ime, të duam shumë. Faleminderit që më bën të ndihem gruaja më e lumtur në botë dhe për familjen që kemi, që është thesari ynë më i madh. Uroj të jesh i lumtur sot e përgjithmonë”,shkruan Antonella në postimin e saj në rrjetet sociale.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here