”SARA MË URREN…” Lori Hoxha bën deklaratën befasuese ndaj motrës së saj (FOTO)

0
232

Ato janë dy motrat më të përfolur anë media dhe njjkohësisht ndajë shumë kohë krah njëra-tjetrës.
Lori Hoxha dhe Sara janë padyshim në qendër të vëmendjes, jo vetëm për faktin se janë trashëgimtare të Top Medias, por edhe postimet e tyre mjaft interesante në rrjetet sociale ngjallin interes.

Në një prej postimeve në Snap Chat Lori ka befasur me mbishkrimin në videon ku shfaqet me të motrën.

‘Ajo më urren…’ shkruan Lori në videon ku Sara duket e bezdisur.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here