Formacionet/ Arsenal vs Chelsea

0
32

 

Arsenal dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të gjysmëfinales së Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në orën 21:00

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here