Formacionet, Celta vs Barcelona

0
31

Celta Vigo dhe Barcelona do të ndeshen sonte në kuadër të Coppa del Rey.

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde nuk ka ftuar disa prej lojtarëve kryesor për ndeshjen ndaj në ndeshjen e sontme të Copa del Rey.

Ai në ndeshjen e sontme të do të bëjë disa ndryshime në formacion, duke iu dhënë hapësirë disa lojtarëve që kanë luajtur më pak.

Ndeshja ndërmjet Celtas dhe Barcelonës zhvillohet në orën 19:00.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here